Resimde gizli hayvanları bulabilir misiniz?

Bu optik illüzyon, ustaca gizlenmiş 9 hayvana sahip. Peki siz resimde bu hayvanları kısa sürede bulabilecek misiniz? Bonus olarak gizli hayvanların yanı sıra bir de insan çizimini görebilenler son derece zeki!

gizlenmiş hayvanlar

Resimde gizli hayvanları bulabilir misiniz?

Optik illüzyon görüntüleri her dönem olduğu gibi yoğun rağbet görüyor. Aşağıdaki resim 9 hayvanın akıllıca saklandığı bir çizimdir. Küresel çapta meydan okumayı tamamlamak için size sadece 10 saniye veriliyor.


Tamamıyla resme odaklanın

Hayvanların ustaca gizlendiği harap bir manzarayı veya kayalık ıssız bir yüzeyde yetişen bazı ağaçları gösteriyor. Resme dikkatlice bakın ve kısa sürede bulabildiğiniz tüm hayvanları listeleyin. Bakalım hangi hayvanları gözden kaçırdınız?

Resimde gizli hayvanları bulamadınız mı?

İşte size ilk ipucu:

Size daha fazla yardımcı olalım. Papağan genelde nerededir? Papağanların bir ağaçta bulunduğu açıktır. Bu yüzden papağanı burada arayın. Papağanın yanındaki boğayı da kolayca bulabilirsiniz.

Fil ve geyik birbirine yakın, hemen ön tarafta yer alıyor. Filin ve geyiğin arkasında bir timsah gizleniyor. Üstlerinde bir at ve bir kaz da bulabilirsiniz.

SOL TARAFA DİKKATLİCE BAKIN

Ayrıca pipo içen bir adam da çizimde yer alıyor. Mesela soldaki ağacın yanında duruyor olabilir. Yukarıda bahsedilen hayvanlar görseldedir. Onları birer birer bulacaksınız. Hayvanları ve oradaki kayaları bulmak için ağaçlara bakın. Her hayvan görüntünün kendisinde bulunacaktır.

Cevap

Resimde 7 hayvanı görenler oldukça zeki. 9 hayvanı ve 1 insan figürünü görenlerin IQ’su çok yüksek. Tabi bulabilmek için dakikalar harcamadıysanız. Çünkü bu test için neredeyse her bir hayvanı bulmak için 1 saniye, toplamda 10 saniye veriliyor. Ayrıca, birçok kullanıcının optik illüzyon resminde bir yerde bir kurbağa bulduğunu size söylemek isteriz.


Hala bulamadıysanız yerlerini tek tek işaretledik:

cevap

Hangi bardak daha fazla suya sahip? 30 saniyeniz var! || Daha çok test için bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram