Resimde ilk gördüğünüz yüz, aşktan beklentinizi söylüyor

Resimde ilk hangi yüzü gördünüz? Bu optik illüzyonda ilk gördüğünüz surat, sizin aşk hayatındaki beklentinizi ele veriyor.

Resimde ilk yüzü

Resimde ilk hangi yüzü gördüğünüz, aşktan beklentinizi ortaya çıkarıyor!

Optik illüzyon, farklı görünüşleri olan ve farklı algılanabilen bir nesnenin, bir çizimin veya bir resmin akıllara durgunluk veren bir gösterimi olarak biliniyor. Bu optik illüzyon görüntüsünde, ilk gördüğünüz yüz, aşk hayatında ne istediğinizi ele veriyor. Peki, siz ilk önce hangi yüzü gördünüz?


Bu yazıda verilen resim, beş farklı görüntüden oluşan bir sanat eseridir. İlk gördüğünüz yüz, aşkta ve ilişkilerde sizin için neyin önemli olduğunu söylüyor. Bu optik illüzyon görüntüsü, aşk hayatınızda en çok neyi arzuladığınızı ortaya çıkarıyor.

Tekrar yakından bakın ve karar verin, sonra da aşağıdaki analizleri okuyun. Bakalım ne kadar isabetli…

yüz

Bu optik illüzyonda yer alan yüzler şunlar:

  1. Bir adamın yüzü
  2. Bir ceketin içinde duran bir adam
  3. Masada yatan bir bebek
  4. Kitap okuyan bir büyücü
  5. Beyaz giyinmiş iki kadın

1- Resimde ilk bir erkeğin yüzünü gördüyseniz

Anlaşıldığınızı hissetmeniz gerekir: Bu optik illüzyonda ilk gördüğünüz şey bir erkeğin yüzü ise, sizin için en önemli şeyin bir ilişkide anlaşılmak olduğu anlamına geliyor. Resme baktıklarında ilk olarak adamın yüzünü görenler; sevdikleri tarafından saygı görmeye, beğenilmeye ve takdir edilmeye çalışan çalışkan insanlardır.

Sevdiğiniz insanlar, özellikle de eşiniz tarafından anlaşılmak istediğiniz için bu durum ilişkilerde bir sorun haline gelebilir.

2- Paltolu bir adam gördüyseniz

Kabul edildiğinizi hissetmeniz gerekir: Bu optik illüzyonda ilk fark ettiğiniz şey paltolu bir adam ise, bu kendinizi kötü hissettiğinizde bile sizi olduğunuz gibi kabul eden birini aradığınız anlamına geliyor. Paltolu adamı ilk görenlerin kalplerinde “derin bir hüzün” taşıdığı ve hayatın gerçekliğini net bir şekilde anladıkları, mutluluk ve hüzün arasındaki dengeyi fark etmenin anlamlı bir varoluş için çok önemli olduğu söylenir.

Bu insanlar ilişkilerin bir başlangıcı ve bir sonu olduğunu bilirler. Bu kişilerin, onları “tüm kalbiyle” sevecek romantik bir partnerden tam bir kabule ihtiyaçları vardır.


3- Resimde ilk masada yatan bir bebek gördüyseniz

Sevildiğinizi hissetmeniz gerekir: Bu optik illüzyon görüntüsünde ilk olarak masanın üzerinde yatan bir bebek gördüyseniz, hem ilişkilerde hem de hayatta genellikle çaresiz hissettiğiniz için kendinize sevildiğini hissettirecek birini arzularsanız.

Bebeği ilk fark edenlerin daha sorumlu kişiler olduğu ve sorumluluk almayı sevdikleri söylenir, ancak genellikle kendilerini savunmasız hissederler ve her an işlerin ters gidebileceğine inanırlar. Bu insanlar zayıf anlarında bile yanında olabilecek bir ortak arıyorlar.

Bir ilişkide sevildiğinizi ve beslendiğinizi hissetmeye ihtiyacınız var demektir. Bu, bir bebek bakıcısına ihtiyacınız olduğu anlamına gelmez. Sizi anlayacak ve duygusal ihtiyaçlarınızın farkında olacak bir ortağa ihtiyacınız var demektrir. Sizinle derinden ilgilenecek ve kendinizi güvende, emniyette ve korunmuş hissettirecek birine ihtiyacınız var. Hayatınızın en zor günlerinde bile size destek olacak biri.

4- Kitap okuyan bir büyücü gördüyseniz

Ruhsal olarak bağlı hissetmeniz gerekir: Bu optik illüzyonda ilk gördüğünüz şey iki kitap okuyan şapkalı bir büyücüyse, o zaman bu, hayata ve bundan sonraki yaşamlara karşı yoğun bir merakınız var ve ‘manevi bağlantısı’ olan bir eş arıyorsunuz demektir. Bu insanların farklı dinlere yoğun bir ilgi duydukları ve hayata dair meraklarını paylaşanlara ilgi duydukları söylenir.

Romantik bir ilişkiden yoğun bir ruhsal bağlantı arzuluyorsunuz. Sizin için, aynı dini veya manevi inançları paylaşmasanız bile, partnerinizle derin ve anlamlı bir bağ paylaşmanız çok önemlidir. Bununla birlikte, hayatın, dünyanın ve tüm evrenin farklı ruhsal yönleri hakkında bilgi sahibi olmayı seven diğer meraklı zihinlere ilgi duyuyorsunuz. Kendileri manevi olmasa da maneviyat konusundaki coşkunuzu paylaşan bir ortak istiyorsunuz.

5- Beyaz giyinmiş iki kadın görenler

Meydan okumanız gerekir: Bu optik illüzyonda önce beyaz giyinmiş iki kadın gördüyseniz, size meydan okuyacak bir partner arıyorsunuz demektir. Herkes size güvenirse ve işlerin nasıl olması gerektiğini bildiğiniz gibi onlardan tam olarak ne istediyseniz onu yaparsa, hayatın çok daha kolay olacağına inanıyorsunuz. Bu sizi bir egomanyak gibi gösterse de, gerçek şu ki çoğu zaman gözlemleriniz, algılarınız, yargılarınız, düşünceleriniz, inançlarınız ve duygularınız konusunda haklısınız. Muhtemelen herhangi bir durumda etraftaki en zeki insan sensin ve işlerin nasıl gitmesi gerektiğini biliyorsun.

Ayrıca, aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda, bu insanlar boyun eğmek yerine onlara karşı koyacak ve onlara meydan okuyacak bir partner istiyorsunuz…


Romantik bir ilişkide size meydan okuyacak bir ortağa ihtiyacınız var. Partnerinizin yanınızda olmasına, size güvenmesine ve sizi desteklemesine ihtiyacınız var. Bununla birlikte, eşinizin size karşı çıkmasını, görüşlerini öne almasını ve haklı olmadığınıza inandıklarında size meydan okumasını da istersiniz.

Resimde baykuşlar nerede? || Daha fazla test için bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram