Resimde kahve çekirdekleri arasına gizlenmiş adamı bulun

Resimde kahve çekirdekleri arasına ustaca gizlenmiş insan yüzünü bakalım kaç saniyede bulabileceksiniz?

kahve çekirdekleri

Optik illüzyonlar günümüzde netizenler için zihin karmaşası oluşturur. Bu sebeple sizden istenilen süre içerisinde resimde gizlenen nesneyi veya bir objeyi bulmanızı ister. Şimdi paylaşacağımız optik illüzyon resminin içinde gizlenen bir adam var. Onu 10 saniyede bulmanız gerekiyor.

Aşağıda paylaşılan bu görsel, her tarafa dağılmış kahve çekirdekleriyle dolu bir sahneyi gösteriyor. Bu optik illüzyon, 10 saniye içinde kahve çekirdeklerinin içindeki bir adamı görmenizi istiyor.


Optik illüzyonlar, bireylerin zeka düzeylerini belirlemek için büyük kaynaklardır. Ancak bunlar zekayı belirlemek için tek kaynak değildir. Gerçek IQ seviyenizi gerçekten anlamanız gerekiyorsa, profesyonel olarak tasarlanmış IQ testlerine girmeniz önerilir.

Resimdeki gizli yüzü 10 saniyede bulabildiniz mi?

Bulamayanlar için görseli yakınlaştırıyoruz, daha dikkatli bakın:

adam

Optik illüzyonlar, insan beynini kandıran akıl almaz görüntülerdir. Gerçek, fizyolojik ve bilişsel yanılsamalar olmak üzere üç tür optik yanılsama vardır. Tüm bu optik yanılsamalar, insan beynini kandıran merkezi bir temaya sahiptir.


Eğlence faktörünün yanı sıra, optik illüzyonlar zeka seviyenizi test etmenin harika bir yoludur. Arkadaşlarınız ve aileniz arasında gözlem becerilerinizi kanıtlamak için harika bir yoldur ve gençler ve yetişkinler için harika bir eğlence kaynağıdır. Gözlem becerilerinizi test etmeye hazır mısınız? Bu optik illüzyon mücadelesini şimdi deneyin.

Kahve çekirdekleri arasına saklanan yüzü fark ettiniz mi?

Optik illüzyonlar, beyniniz için biraz egzersiz sağlamanın yanı sıra gözlem becerilerinizi geliştirmenin eğlenceli bir yoludur. Bir optik illüzyon problemini çözmenin en iyi yolu, görüntüyü dikkatlice incelemek ve gizli öğeyi aramaktır.

Bu meydan okumada olduğu gibi, kahve çekirdekleri arasında gizlenmiş bir adamın yüzünü bulmanız isteniyor. Gizli adamı gördün mü?

İpucu:

Bir ipucuna mı ihtiyacınız var? Resimde bir insan yüzü bulmanız gerekiyor. Adamın alnı, burnu ve tek gözü görünüyor. Yani el ayak aramayın.


İşte cevap


Belirtilen süre içerisinde kahve çekirdeklerinin arasında saklanan gizli adamın bulanları tebrik ediyoruz. Harika gözlem yeteneğin var.

gizli yüz

Resimdeki kelebeği 5 saniyede bulun || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram