Resimde gizlenen yumurtayı bulabilir misiniz?

Bu optik illüzyon resminde, civcivlerin arasında bir yumurta saklanmaktadır. Sadece keskin gözlü kişiler gizlenen yumurtayı 9 saniye içinde bulabiliyor.

gizlenen yumurtayı

Cevap aşağıda – Paylaşılan görsel, çok sayıda civciv görebileceğimiz bir orman manzarasını gösteriyor. Bu yavru tavukların arasında bir yumurta gizlidir ve sizin için zorluk, gizlenen yumurtayı 9 saniyede bulmaktır.

Optik illüzyon meydan okumaları, konsantrasyonu artırmak ve ayrıca bilişsel yetenekleri geliştirmek için iyidir. Bir optik yanılsama mücadelesini çözmeye giriştiğinizde, beyninize ihtiyaç duyduğu çok ihtiyaç duyulan egzersizi sağlamış olursunuz.


Resimdeki civcivlerin arasında yer alan yumurtayı bulun

Beyninizi kandıran ve nesneleri algılama yeteneğinizi zorlayan görüntüler “optik illüzyon” olarak bilinir. Bilişsel, fizyolojik ve gerçek görsel yanılsamalar, üç çeşit optik yanılsamadır. Optik illüzyonların bir kullanıcının dikkatini çekme ve bir süreliğine tutma yeteneği, onları büyüleyici kılan şeydir.

Ek olarak, optik illüzyonlar bilişsel yetenekleri ve gözlem becerilerini geliştirmek için yararlıdır. Düzenli uygulama ile optik illüzyonları anlama becerisinde hızlı bir şekilde ustalaşalabilir. Gözlem becerilerinizin ne kadar etkili olduğunu test etmek ister misiniz? Bu hızlı optik illüzyon mücadelesini şimdi deneyin.

Gizli yumurtayı bulabildiniz mi?

Civcivlerin arasından yumurtayı 9 saniyede bulmakla görevlisin. Bu optik yanılsama resminde bir yumurta bulmanın en iyi yolu, görüntünün tüm alanlarına çok dikkat etmektir. Yumurta, görüntünün herhangi bir yerinde bulunabilir ve iyi gözlem becerisine sahip kişiler, yumurtayı zaman sınırı içinde tespit edebilir.

Yumurtayı gördün mü? Acele edin, zamanın neredeyse yarısı çoktan geçti. Yumurtayı bulmak için resme odaklanmanız gerekiyor. Yumurta ve civcivlerin şekli biraz benzerdir ve bu nedenle yumurtayı ilk bakışta bulmak zordur.

Cevap

Zaman bitti. Kaçınız görüntüdeki yalnız yumurtayı başarıyla gördü? Başarılı olanlar iyi gözlem becerilerine sahiptir, fakat hala bulamayanların cesareti kırılmasın.


Her zaman daha fazla pratik yaparak gelişebilirsin. Yumurtanın nerede olduğunu merak mı ediyorsunuz? Aşağıdaki çözüme göz atın.

cevap yumurta

Astroloji: 2023 yıllık burç yorumları