Resimdeki kalbi 9 saniyede bulabilir misiniz?

Ara ve bul yarışması, gözlem becerilerinizi test etmek için mükemmel bir araçtır. Gözlem becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu bilmek ister misiniz? O zaman 9 saniye içinde bu resimdeki kalbi bulun.

ara bul kalbi

Cevap aşağıda – Bir resimdeki saklı olan bir şeyi veya nesneyi bulmak, bir ara ve bul bulmacasının temelidir. Bu aktiviteye katılanların görüntüdeki şeyi veya nesneyi bulmak için belirli bir süreleri vardır. Siz gizlenen kalbi kaç saniyede bulabileceksiniz?

Ne kadar gözlemci olduğunuzu belirlemek için en iyi tekniklerden biridir. Ayrıntılara çok dikkat eden insanlar, bu tür zor görevlerde başarılı olabileceklerdir.


RESİMDEKİ KALBİ 9 SANİYEDE BULUN

Bu aktiviteyi bireysel olarak veya gruplar halinde deneyebilirsiniz, bu harika. Bireysel olarak gözlem becerilerinizin seviyesini belirlemenize yardımcı olur ve grup üyeleri arasındaki çeşitli gözlem becerilerini belirlemede faydalı olabilir. Kulağa harika geliyor, değil mi? Detaylara verdiğiniz önemi test etmek ister misiniz? Başlayalım.

Kalbi bulabildiniz mi?

Yukarıda paylaşılan görsel, çeşitli çiçekleri görebileceğiniz bir çiçek tablosunu gösteriyor. Bir çiçeğin olduğu yerde bir kelebek olacak ve bu resimde üç kelebek görebilirsiniz. Başka böcekler de var.

Ancak, sizin için zorluk, görüntüde bir kalp bulmak ve bunu yapmak için 9 saniyeniz var. Bu kolay bir meydan okumadır ve iyi gözlem becerisine sahip bir kişinin çiçekler arasında kalbi bulması yaklaşık 9 saniye sürer. Kalbi gördün mü? Dikkatinizi görüntüye odaklayın ve kalbi tespit edip edemediğinize bakın. Acele edin, zaman bitiyor.


Cevap:

Zaman doldu. Kaçınız görseldeki kalbi buldu? Çözüm mü arıyorsunuz? Kalp, görüntünün merkezinin biraz üzerinde, görüntünün sol tarafında görülebilir.

cevap kalp


Kalbin konumunu yukarıda işaretledik.

Resimde gizlenen yumurtayı bulabilir misiniz?