Kaç yaşında hissettiğinizi söyleyen kişilik testi

İnsan hissettiği yaştadır. Peki siz kaç yaşında hissettiğinizi biliyor musunuz? İşte size kaç yaşında hissettiğinizi söyleyen kişilik testi…

kaç yaşında

Bu kişilik testi size, aslında kendinizi kaç yaşında hissettiğinizi söyleyecek.

Her cevabınıza karşılık gelen numarayı bir kenara not edin ve testin sonunda elinizdeki numaraları toplayın. Veya toplayarak da ilerleyebilirsiniz. Sonuçlar testin en sonunda.


Hissettiğiniz yaş kişilik testi soruları:

SORU 1 – En çok ilginizi çeken renk grubunu seçin.

soru1

SORU 2 – Şu anda resimdeki yemeklerden hangisini yemek isterdiniz?

soru2

SORU 3 – En çok neyin hayalini kurarsınız?

soru3

SORU 4 – En sevdiğiniz film türü hangisi?

4

SORU 5 – Yeni bir yeteneğiniz olsun isteseydiniz hangisini öğrenmek isterdiniz?

yaş kişilik testi

SORU 6 – Sizi en sıkıntılı hale sokan durum hangisidir?

hissettiğiniz yaş

SORU 7 – Doğum gününüzü nasıl kutlarsınız?

ruhsal yaş

SORU 8 – Geleceğinizi düşünün. Ne hissediyorsunuz?

hissettiğin yaş kişilik testi

SORU 9 – Tatil için resimdeki yerlerden hangisini tercih edersiniz?

9

SONUÇLAR:

Şimdi topladığınız puanlara göre aşağıdaki yorumunuzu okuyun.

kaç yaşında kişilik

8-17 PUAN: 9 yaşında hissediyorsunuz. Hala bir çocuk kalbine sahipsiniz. Enerjik, meraklı ve açık fikirli bir insansınız. Genellikle duygularınızla hareket ediyor ve çevrenizde bu duyguları paylaşacak birilerini arıyorsunuz.

18-27 PUAN: 15-19 yaşlarında… Bir ergenin ruhunu taşıyorsunuz. İsyankar ve çevrenize kendinizi kanıtlama gayreti içinde olan birisiniz.

28-30 PUAN:  20-29 yaşlarında… Kişiliğinizin oturduğu muhteşem bir dönemdesiniz. Ne zaman, nerede, nasıl davranılacağını iyi biliyorsunuz.

31-33 PUAN: 29-55 yaş aralığında… Hissettiğiniz yaş orta yaş dönemi. Her hareketinizin kaçınılmaz sonuçları olduğunu iyi biliyorsunuz. Duygularınızın sizi yönetmesine izin vermiyor daha çok mantığınızla hareket ediyorsunuz.


34-36 PUAN: 55 ve daha yaşlı… Kendinizi çevrenize kanıtlamanız gereken hiçbir şey olmadığını düşündüğünüz yaşta hissediyorsunuz. Asla maskelerin ardına sığınmıyor, kimseye rol yapmıyorsunuz. Nasıl yaşamak gerektiğini iyi biliyorsunuz.

Astroloji: Şubat 2023 aylık burç yorumları || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.