Resimde ilk hangi hayvanı görüyorsunuz? Güven testi

Bu kişilik testi, sadakatinizi ölçüyor. Resimde ilk hangi hayvanı görüyorsunuz? Düşünmeden yanıt verin, ilk gördüğünüz hayvanı söyleyin.

Resimde ilk hangi hayvanı

Resimde ilk hangi hayvanı görüyorsunuz? Güven testi: İlişkilerin olmazsa olmazı karşılıklı güvendir. Peki, siz partnerinize ya da o size ne kadar sadık hiç düşündünüz mü?

Sizler için hazırladığımız illüzyon testiyle bu sorunuza cevap bulabilirsiniz. Resimde ilk gözünüze çarpan hayvan ilişkilerde ne kadar sadık olduğunuzu ortaya çıkarıyor. Your Tango sitesinden derlediğimiz test güvenle ilgili soru işaretlerinizi giderecek. İşte tek soruluk kişilik testi…


Güven testi

Bu kişilik testinde resimde ilk gördüğünüz hayvan bu soruya cevap veriyor.

Fil

Bu resme baktığınızda ilk önce fili gördüyseniz, eşine ne olursa olsun sadık olan türden bir insansınız. Bu elbette takdire şayan bir niteliktir, ancak sadakat söz konusu olduğunda, başkalarının her zaman aynı düşüncelerle bir ilişkiye girmesini bekleyebileceğiniz anlamına gelmez. Sadık bir insan olmak, her şeye evet diyen biri anlamına gelmez. Biri sana böyle davranıyorsa seni hak etmiyordur.

Kelebek

Bu resme baktığınızda ilk kelebeği gördüyseniz, gözü, zihni ve kalbi dolaşmaya meyilli bir insansınız. Partnerinizden herhangi birini kasıtlı olarak aldatmaya hiç başlamadınız, ancak daha önce en az bir kez aldatmış olma ihtimaliniz var. Her zaman kalbini takip et, ama nezaket göstermeye çalış. Bir dahaki sefere ilişkiniz bitmeden kalbiniz attığında, başka bir ilişkiye başlamadan önce ilişkinizi bitirmeye çalışın.

Kurt


Bu resme baktığınızda ilk önce kurdu gördüyseniz, ilişkiler söz konusu olduğunda her istediğini yapan türden bir insansınız. Sürekli bir numarayı ararsınız ve bu, birisiyle takılmak ve eşinizin öğrenmemesini ummak anlamına geliyorsa, bu sizin için sorun değil. Yalnız kurt olmak, özellikle de etrafınızdaki insanların üzerinden geçmeye devam ederseniz, yalnızlık içinde olmak demektir.

Resimde ilk ne görüyorsanız ilişki biçiminize ışık tutuyor!


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.