Bir dağ manzarası seçin: Çok ilginç kişilik testi!

Bu kişilik testinde bir dağ manzarası seçmeniz isteniyor. Bilinçaltı kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarmak için aşağıdaki altı seçenek arasından bir dağ seçin ve analizleri okuyun.

dağ manzarası

Bir dağ manzarası seçin: Çok ilginç kişilik testi!

Dünyanın en zarif ve görkemli yerlerinden biri dağlardır. Heyecan, merak ve tehlike dolu dağlar, yerkabuğunun yüksek kısımlarıdır. Bazıları doğalken, diğerleri kasvetli. Ancak her dağ, insanlarda duygusal bir tepki uyandırma eğilimindedir.


Peki tercih ettiğiniz dağın bilinçaltı kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarabileceğini biliyor musunuz? Evet, bu doğru. Viral bir bilgi yarışması internette trend oluyor ve altı farklı dağdan oluşuyor. Onlardan birini seçmelisin. Seçiminiz, nasıl bir insan olduğunuzla doğrudan bağlantılıdır.

Kişilik, yaşam boyunca yaptığımız seçimlerin bir modelinden başka bir şey değildir. En sevdiğimiz yiyecekler, arkadaşlarımız veya ortaklarımız olsun, seçimlerimizi etkiler ve bunlardan etkilenir. Gerçekte kim olduğunuzu bilmek, hedeflerinize ulaşmak için önemlidir ve kişilik testleri yapmaya çalışmak bu yönde atılmış bir adımdır.

Kişilik Testi: Siz hangi dağ manzarasını seçtiniz?

Gerçek benliğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Merhameti Anlamak tarafından popüler hale getirilen aşağıdaki dağ kişilik testine göz atın.

Dağ 1:

dağ 1

Dağ 1’i seçerseniz, sakin bir mizaca sahipsiniz. Hayatta huzuru ve sessizliği seviyorsunuz. Ayrıca oldukça pratiksiniz ve zaman kaybetmeyi sevmiyorsunuz. Sonuçlara ulaşmak için sahip olduğunuz araçları tam olarak kullanırsınız. Emeklerinizi boşa harcamayı sevmiyorsunuz ve sadece gerekeni yapıyorsunuz. Daha az ve daha fazla değil. Rahatsınız ve durumlardan kolay yoldan çıkmaya çalışıyorsunuz. Diğerlerine kıyasla hırsınız yok ama çoğu insana hitap eden sevimli ve sakinleştirici bir kişiliğe sahipsiniz.


Dağ 2:

dağ 2

Suya yansıması olan bu muhteşem dağ manzarası sizin seçiminizse, bağımsız bir kuşsunuz demektir. İyimser bir yapıya sahipsiniz ve hiçbir şeyin sizi üzmesine izin vermeyin. İlerlemeyi, zorlukların üstesinden gelmeyi ve hayatta deneyler yapmayı seviyorsunuz. Özel alanınıza her şeyden çok değer veriyorsunuz ve çatışmalardan nefret ediyorsunuz. Ne pahasına olursa olsun çatışmalardan kaçınır, sabırlı ve sakin bir yaşam sürmeye devam edersiniz. Huzur ve soğukkanlılığa olan yakınlığınız sizi ideal bir arkadaş ve ortak yapıyor.

Dağ 3:

fuji japonya

Dağ 3, Japonya’daki ünlü Fuji Dağı’dır. Bu çarpıcı doğa devi, macera ve meydan okumaya meraklı insanlar tarafından seçilir. Eğer sizseniz, her günü son günüymüş gibi yaşamayı da tercih edersiniz. Özgürlüğe her şeyden çok değer veriyorsunuz ve kurallara uymuyorsunuz. Özgürce yaşar ve yeni, heyecan verici deneyimler ararsınız. Hayattan sonuna kadar zevk almak istiyorsunuz ve kendi sınırlarınız bile sizi caydıramaz. Spontane ve dışa dönüksünüz.

Dağ 4:

kişilik testi

Bu sakin dağ silsilesi sizin seçiminizse, tipik bir dışa dönüksünüz. Sen partinin hayatısın ve ilgi odağısın. Mizah ve çekicilikle dolup taşarak çevrenizdeki neredeyse herkese hitap ediyorsunuz. Geçmişte yaşamaktan veya gelecekteki zor hedefleri kovalamaktansa şimdiki zamanda yaşamayı seviyorsunuz. Hayattan sonuna kadar zevk almak ve yeni şeyler öğrenmeyi, keşfetmeyi ve deneyimlemeyi sevmek istiyorsunuz. Kriz anlarında kalbinizin sesini dinleme eğilimindesiniz.

Dağ 5:

büyük kanyon

Dağ 5’i seçerseniz, cesursunuz ve durumlardan korkmuyorsunuz. Alışılmadık bir hayat yaşıyorsun ve insanların senin hakkında ne düşündüğünü umursamıyorsun. Sen yalnız bir kurtsun ve zihinsel dayanıklılığın sınır tanımıyor. Yenilmemiş yolda seyahat etmeyi seviyorsunuz ve son derece yaratıcı, sanatsal ve yenilikçi bir insansınız.

Dağ 6:

alberta kanada


Son dağa gelecek olursak, eğer seçiminiz buysa, tipik bir içedönüksünüz. Enerjinizi tükettikleri için kalabalıklardan, partilerden ve sosyal toplantılardan kaçınırsınız. Dışarı çıkmaktansa yalnızlık içinde uzun saatler geçirmeyi tercih edersiniz. Hayatın anlamını düşünmeyi ve felsefeden zevk almayı seviyorsunuz. Derin düşünceli ve empatiksiniz. Sık sık kararlar üzerinde önemli ölçüde düşünürsünüz.

Resimli kişilik testi || Takip edin: Instagram, Facebook


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.