Resimde ilk ne görüyorsunuz? Değer kişilik testi!

Resimde ilk ne görüyorsunuz? Gözler her şeyi görür, ama beyin önce sizin için en önemli olanı seçer. Bu özel testte sizin için neyin daha değerli olduğunu göreceksiniz.

kişilik testleri

Kişilik testleri aşağıda – Yapmanız gereken tek şey ise resimlere hızlıca bakıp, gördüğünüz ilk şeyi söylemek ve yorumları okumak olacak.

Soru 1 – İlk olarak ne görüyorsunuz?

kişilik testi

Zebra: Siz dışa dönük bir insansınız, konuşmayı, dışarı çıkıp parti yapmayı, yeni insanlarla tanışmayı ve yeni şeyler yapmayı seviyorsunuz. Tek düze bir hayat size göre değil.


Aslan: İç içe geçmişsin, yalnız başına ya da sevilen birinin eşliğinde kaliteli zaman geçirmek, en sevdiğiniz içecekle birlikte ,en sevdiğiniz televizyon programını izlemek ,en mutlu olduğunuz anlardan biri demek.

Soru 2 – Resimde ilk gördüğünüz şey nedir?

kişilik testi soru

Ağaç: biraz sessiz olabilirsin, ama utangaç olduğun için değil. Sadece olduğun gibi olmaktan hoşlanıyorsun ve kimsenin onayına ihtiyacın yok.

Goril: Sen bir maksimalist ve mükemmeliyetçisin. Sadece bazen çok kritik olabileceğinizi ve bunun insanlara zarar verebileceğini unutmayın.

Aslan: Çok güçlü bir kişiliğe sahipsin ve kimsenin senin yoluna girmesine izin vermiyorsun.

Balık: Çok hassassın ,yumuşak bir kişiliğin ve nazik bir kalbin var. Başkalarının bunu almasına izin vermeyin.

Soru 3 – İlk gördüğünüz şey nedir?

soru 3

Bebek: Kendin için zaman ayırmayı seviyorsun ve bundan suçluluk hissettiğin anlar oluyor. Bunu sorun etmemelisin, kendin ol.

Çift: Arkadaşlarını seviyorsun ve yüksek partilerden ve büyük gruplardan hoşlanmasan da, çok yakın arkadaşların var ve onlar için her şeyi yaparsın.

Ağaç Dalları: Neşeli bir kişiliğe sahipsin ve her zaman yeni deneyimlere açıksın. Değişim sizin için büyük bir sorun değil.


Soru 4 – İlk gördüğünüz şey nedir?

kişilik testi

Ağaçlar: Harika bir sezginiz var ve her zaman ona güveniyorsunuz. Çok rahat bir kişiliğiniz var ve sessiz bir zaman geçirerek hiçbir şey yapmadan vakit geçirmeyi seviyorsunuz.

Kaplan: “Sorun sizi rahatsız etmiyorsa, sorun hakkında endişelenmeyin.” Bu deyiş seninle ilgili her şeyi söylüyor! Çok güçlü bir zihniniz var ve bir kez karar verdiğinizde, hiçbir şey bunun doğru olduğuna dair şüphe uyandıramaz.

Soru 5 – İlk önce ne görüyorsunuz?

soru 5

Ağaçlar: Sonsuz enerjiniz inanılmaz. Siz spontansınız ve yeni yerler keşfetmeye her zaman hazırsınız. Muhtemelen aynı olan 2 gününüz olamaz.

Yüz: Herşeyi sırayla yapmayı seviyorsun. Her şeyi iyi planlayın ve yarın, gelecek hafta veya hatta gelecek ay ne olacağını öğrenin, çünkü bu kendinizi güvende ve rahat hissetmenizi sağlar.

Soru 6 – İlk olarak ne görüyorsunuz?

soru 6

Saksafon Çalan Kadın: Çok sosyal ve hoş bir insansınız ve her toplantının ruhusunuz. Herkesin arkadaşın olmak istemesine şaşmamalı. Sakın unutma, zaman zaman hepimizin şarj olması için bir ara vermeye ihtiyacımız var.

Yüz: Büyük gürültülü partiler senin için değil. Aslında, sık sık duygusal olarak suyunu yitirdiğini ve uzun bir süre boyunca bir grup insanda bulunmaktan fiziksel olarak yorgun hissettiğinizi hissediyorsunuz.

Soru 7 – İlk olarak ne görüyorsunuz?

soru 7

Yüz: çok mantıklı, konuşması kolay, anlayışlı ve içtensiniz.

2 Kişi: Oldukça hareketlisiniz. Ne yaparsan yap, sadece en iyisi olmak zorundasın. Yüksek hedefler koymak harika ama en iyisinin bile dinlenmeye ihtiyacı olduğunu unutmayın.


Resimler sayesinde, zihin egzersizleri yapmış, kişiliğiniz hakkında bilgiler edinmiş oluyorsunuz.

Resimdeki sayıyı görebilecek misiniz?


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.