Karakter hayvanınız hangisi? Resimde ilk gördüğünüzü söyleyin

Sizin karakter hayvanınız hangisi? Resimde ilk gördüğün hayvan kişiliğini ortaya koyuyor. Optik illüzyon testleri bizlere karakterimiz hakkında pek çok ey anlatır. Resimlerde ilk dikkatimizi çeken objeler ile beynimizin çalışma sistemi arasında bir bağ vardır. Bu resimde gördüğünüz hayvanların da her biri farklı bir karakteri temsil ediyor. Peki siz ilk hangisini gördünüz?

karakter hayvanınız

Karakter hayvanınız hangisi? Resimde ilk gördüğünüzü söyleyin:

Optik illüzyonlar karakterimiz hakkında bize çok fazla şey anlatabilir. Esimde dikkatinizi ilk çeken objeler karakteriniz ile uyumludur ve size farkında bile olmadığınız kişilik özelliklerinizi yansıtabilir. İşte o testlerden biri de bu fotoğrafta gizli. Fotoğrafa ilk baktığınızda gördüğünüz hayvan kişilik özelliklerinizi anlatıyor. Pek ya siz ilk hangi hayvanı gördünüz?


Resimde ilk aslan görenler

Resme baktığında ilk olarak aslan gören kişilerin karakteri genellikle duygusal ve mantığın biraz dışında oluyor. Dürtülerine göre hareket eden ancak güçlü bir kişiliği olan bireyler resimde ilk olarak aslan görüyor. Resimde ilk olarak aslan gören bireyler genelde ayrıntılarda kalmak yerine resmin tamamına odaklanmayı ve olayları daha büyük bir pencereden görmeyi hedefleyen kişiler. İdealleri ve hayalleri için ise sonsuz diyebiliriz.

Uçan kuşları gördüyseniz:

Resme ilk baktığınızda uçuşan kuşlar gördüyseniz, tam bir mantık insanısınız demektir. Genellikle özgürlüğünüze ve kendinize erdiğiniz önemi dışarıya vermeseniz de, yeri geldiğinde elinizi taşın altına sokabilir ve zorlayıcı kararları hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bu sizin kendinize verdiğiniz değeri gösteren özellikleriniz arasında yer alıyor. Her zaman kaygısız görünen ve çoğu zaman da öyle olan bir yapınız var.


Devekuşu görenler:

Resme ilk baktığınızda eğer bir devekuşu görüyorsanız, bu sizin içgüdülerinizin ne kadar güçlü olduğunu gösterir. İnsan ilişkilerinde mükemmel olarak tanımlanırsınız. Stresli anlarda sakin kalabilme yeteneğiniz vardır. Dışadönük ve sosyal bir  kişiliğiniz var. Çoğu aman vaktinizi aileniz ve arkadaşlarınız ile geçirmekten keyif alıyor olsanız da, bazen dışarıya çıkıp hayatı kendiniz keşfetmek de çok cazip geliyor.

İlk fili gördüyseniz:

Resme ilk baktğınızda eğer bir fil gördüyseniz, genellikle duygularının sesini bastırmayı tercihe den birisiniz demektir. İç dünyanız size sürekli bir şeyler anlatmaya çalışsa da, duygularınızın sesini kısmak ve mantığınızı öncü şekilde kullanmak her zaman daha doğru geliyor. Sürekli mantık insanı olmak bazı anlarda işinize yarasa da, bu kadar faza astırılmış duygu bir noktada çatlamaya sebep olabilir, dikkat etmek gerek.


Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagramGoogle News

Resimdeki gizli kediyi bulabilecek misiniz?


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.