İki resim arasındaki 3 farkı bulabilir misiniz?

İki resim arasında 3 fark var. Hepsini 12 saniye içinde tespit edebilir misin? Bu bulmaca ile gözlem becerilerinizi test edin.

İki resim

Farkı bulun bulmacaları, görsel hatırlama ve zihinsel çevikliğinizi keskinleştirmenin mükemmel yollarıdır. Neredeyse aynı olan iki resim arasındaki farkları söylemek zor bir iş olduğundan, gözlem becerilerinizi ve ayrıntılara dikkatinizi zorluyorlar.

Günümüz dünyasında, güçlü zihinsel yetenekler her zamankinden daha önemlidir. Farkı bulma oyunları, gözlem becerilerinizi geliştirmenin ve bilişsel yeteneklerinizi canlandırmanın harika bir yoludur.


Bu nedenle, beyninizi çalıştırırken aynı zamanda zaman öldürmenin eğlenceli bir yolunu arıyorsanız, fark bulmacaları harika bir seçenektir. Bir şeyleri gözlemleme konusunda ne kadar yeteneklisin? Hadi bulalım.

İki resim arasındaki 3 farkı 12 saniyede bulmanız isteniyor

Yukarıdaki görsel, gülümseyen bir Japon’u görebileceğiniz birbirinin aynı iki resmi gösteriyor. Görseller neredeyse aynı olsa da, aralarında 3 fark var. Hepsini 12 saniyede bulabilir misin?

İki resme çok yakından bakın ve aralarındaki farkları göreceksiniz. Senin zamanın şimdi başlıyor. Her şey gönlünce olsun!

Bulabildiniz mi?

Bir fark bulma oyununu başarıyla tamamlamak, hafızanızı ve görsel algınızı geliştirmenize ve ayrıca konsantre olma becerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Şimdiye kadar herhangi bir fark fark ettiniz mi?

Süre doldu. Su içen çocuk resmindeki tüm farklılıkları 12 saniye içinde fark edebildiniz mi? Verilen sürede iki resim arasındaki farkları tespit edebilenleri tebrik ederiz.

Zeka bulmacası cevabı:


Farkları belirleyemediyseniz, merak etmeyin çünkü size bu nokta fark bulmacasının çözümünü vermek üzereyiz. Bu fark bulma oyununda iki resim arasındaki 3 farkı 12 saniyede bulmanız istenmiştir. İşte ikisi arasındaki farklar:

Astroloji: Güneş Yengeç burcunda burç yorumları


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.