Resimdeki 3 hayvanı bulabilecek misiniz?

Resimde gizli 3 hayvanı bulabilecek misiniz? Evet, köpeği görmek kolay ama köpeğin dışında 3 hayvan figürünü bulmanız isteniyor.

resimdeki 3 hayvanıResimdeki 3 hayvanı bulabilecek misiniz?

Resim, birçok objenin bir araya geldiği karmaşık bir kompozisyondan oluştuğu için gözünüzü dağıtabilir. Ancak, nesnelerin oluşturduğu şekillere dikkatlice odaklanarak üç hayvanı bulabilirsiniz.


Şimdi aramaya başlayabilirsiniz…

Bugün sizinle paylaşılan bir kartpostal, bir aile fotoğrafını içermekte ve içerisinde gizli bir ördek, yarasa ve kelebeği bulmanız istenmektedir.

Resimde, arka bahçede oturan bir aile ve onların köpeği görülmektedir. Ancak, fotoğrafın arka planında gizlenmiş olan ördek, kelebek ve yarasayı bulmak oldukça zorlu bir görev olarak karşımıza çıkıyor.

Bulabildiniz mi?

Bu görev, yüksek zeka seviyesine sahip kişiler için bir meydan okuma olabilir. Eğer ördek ve kelebeği hızlı bir şekilde bulabilirseniz, olağanüstü zekanızın ve hafızanızın bir göstergesi olabilir.


Halen bulamadıysanız cevap hemen aşağıda:

Bulmaca çözümü

  1. Ördek, köpeğin arka ayakları arasında yer almaktadır ve arka ayakların oluşturduğu şekli oluşturmaktadır.
  2. Kelebek arka plandaki ağaç yaprakları arasında gizlenmiştir.
  3. Yarasa iki çocuğun arasında yer almaktadır.

bulmaca cevapları

Bu 3 mantık sorusunu 5 kişiden yalnızca 1 kişi doğru biliyor!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.