Ayak şekliniz liderlik özelliklerinizi ortaya çıkarıyor!

Hangi ayak şekline sahipsiniz? Ayak şekliniz liderlik özellikleriniz ortaya çıkıyor! Bu kişilik testinde, ayak şekline istinaden liderlik özellikleri ile ilgili ipuçları verilebiliyor. Ayrıca tek yapmanız gereken, ‘Hangi ayak şekline sahipsiniz?’ sorusunu cevaplamak oluyor. Verdiğiniz cevaba istinaden liderlik özellikleriniz ortaya çıkıyor.

ayak şekliniz

Ayak şeklinize istinaden liderlik özellikleriniz hakkında fikirler elde edebileceğiniz bu kişilik testinde, tek soru bulunuyor. İlgili soruda, ‘Hangi ayak şekline sahipsiniz?’ sorusu soruluyor. Cevaplarda ise ayak şeklinize en yakın olan şıkkı işaretlemeniz bekleniyor. Nitekim vereceğiniz cevaba istinaden liderlik özelliklerinizle ilgili fikirler verilebiliyor.

Liderlik özellikleriniz ortaya çıkıyor

Liderlik özellikleriniz hakkında fikirler elde edebileceğiniz bu kişilik testinde, sadece bir soru bulunuyor. İlgili soruda ayak şeklinize istinaden cevap vermeniz bekleniyor. Vereceğiniz cevaba istinaden kolay bir şekilde liderlik özellikleriniz hakkında fikirler elde edebiliyorsunuz.


Bu kişilik testi ile yüzde 100 gerçek sonuçlar elde edilmiyor. Sadece ayak şeklinize istinaden liderlik özellikleriniz hakkında fikirler verilebiliyor. Ayrıca söz konusu fikirlere oldukça basit bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz.

Sizin ayağınız nasıl görünüyor?

ayak şekli liderlik

Liderlik özelliklerinizle ilgili fikirler elde edebileceğiniz bu kişilik testine, aşağıdaki resme tıklayarak kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Nitekim kişilik testine giriş yaptıktan sonra, ‘Ayağınızın şekli nasıl?’ sorusunu cevaplamanız, liderlik özellikleriniz hakkında fikirler elde edebilmeniz için yeterli oluyor.


Ayak Şekli 1

Gizli karakteristik özelliklerinize göre dışa dönük bir yapınız olabilir. Nitekim yeni insanlarla tanışmayı ve sosyal olmayı seviyor olabilirsiniz. Bunun yanı sıra güçlü bir liderlik özelliğiniz olabilir. Çünkü pek çok konuda kendinizden emin oluyor olabilirsiniz.

Ayak Şekli 2

Gizli karakteristik özelliklerinize göre hem çalışkan hem güvenilir hem de sorumluluk sahibi biri olabilirsiniz. Ayrıca sorun çözme konusunda fazlaca başarılı olabilirsiniz. Bu nedenle pek çok insan tarafından lider olarak da görülüyor olabilirsiniz.

Ayak Şekli 3

Gizli karakteristik özelliklerinize göre hem enerjik hem de macera tutkunu olabilirsiniz. Ayrıca sezgilerinize fazlaca güveniyor da olabilirsiniz. Bunun yanı sıra liderlik yapmak size göre olmayabilir. Çünkü siz birilerini yönetmek yerine eğlenmeyi tercih ediyor olabilirsiniz.

Ayak Şekli 4

ayak şekli 4


Gizli karakteristik özelliklerinize göre inatçı bir yapınız olabilir. Ayrıca pek çok konuda kendi kararınızı kendiniz vermek istiyor olabilirsiniz. Bu nedenle liderlik yetenekleriniz geliştirmeye açık olabilir.

Astroloji: Gerileme mevsimi başladı! Bu retro hareketleri, herkesin hayatını bakın nasıl değiştirecek!


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.