Resimdeki yüzü önden mi yoksa yandan mı görüyorsunuz?

Kişilik testi: Resimdeki yüzü önden mi yoksa yandan mı görüyorsunuz? Cevabınız kişiliğiniz hakkında çok şey ortaya çıkarıyor…

Resimdeki yüzü

Kişilik testi görselinde yer alan yüzü görüş şekliniz, kişiliğiniz hakkında birçok detayı ortaya çıkarıyor. Resimdeki yüzü önden mi yoksa yandan mı görüyorsunuz kararı verin ve kişiliğiniz hakkındaki yorumunu okuyun.

Günlük hayatta kendimize ait diğer insanlardan farklı olarak edindiğimiz alışkanlıklar vardır. Kimi insanlar stres altında iken tırnaklarını yer, kimileri her buluşmaya geç kalır. Bu alışkanlıklar çoğu zaman olağan bir şey gibi görünse de kişiliğimiz hakkında nüanslar verir.


Kişilik testleri ise belirli sorular ve görseller yöneterek, vereceğiniz cevap doğrultusunda karakteriniz hakkında yorumlamalarda bulunur. Bugünkü zeka testi köşemizde kişilik testine yer verdik. Aşağıda yer alan resimdeki adamı görüş açınız kişiliğiniz hakkında çok şeyi ortaya koyacak.

Resimdeki yüzü nasıl görüyorsunuz?

Kişilik testi görselinde yer alan adamı yandan mı yoksa önden mi görüyorsunuz? Sadece görsele bakın ve gördüğünüz yönün altında yazan kişiliğiniz için yapılan yorumlamayı okuyun.

Resimdeki yüzü ön profilden görenler:

Kişilik testi görselinde yer alan yüzü önden mi gördünüz? Resimdeki yüzü önden gören kişiler, kendin emin kişilerdir. İkna kabiliyeti yüksektir. Yeni girişimlere açık ve riski severler. Çılgın fikirleri hayata geçirme konusunda öncülerdir. Aktif, uyumlu ve girişken kişilik yapısındadırlar.

Resimdeki yüzü önden gören kişiler, ilgi odağı olmayı severler. Heyecan ve aksiyonlu hayat yaşamak onlar için tutkudur. Oldukça hareketli kimselerdir. Uzun süre aynı yerde kalamazlar. Özgürlükçü yapıdadırlar. Kendilerini ifade ederken ve ikili ilişkilerde özgürlük kısıtlanmasına gelemezler.

Hayatlarının akışına müdahaleden hoşlanmazlar. Kendi fikirlerinin doğrultusunda hareket ederler ve doğru olanın o olduğunu düşünürler. Olayların hep iyi yönüyle ilgilenir ve iyimser bir yaşam sürmeye gayret ederler. Yüksek enerjileri sayesinde çevrelerini de olumlu yönde etkilerler.


Amaçladıkları hedeflere emin adımlarla ilerlerler. Yeni deneyimler ve maceralar hayatlarının vazgeçilmez parçasıdır.

Resimdeki yüzü yan profilden görenler:

Kişilik testi görselinde yer alan yüzü yan profilden mi gördünüz? Resimdeki yüzü yan profilden gören kişiler, utangaç ve mütevazı kişilerdir. Kontrolü kaybetmekten nefret ederler, hayatlarındaki her şeyi kontrol altında tutmak zorunda hissederler. Kontrolü kaybettikleri zaman gerginleşirler. Bu yüzden bir olay hakkında gerçekleşebilecek tüm senaryoları kafalarında kurarlar ve buna göre önlemler alırlar.

Çevresi oldukça geniştir ama yakın arkadaşı birkaç tane vardır. Etraflarındaki herkesle iletişim kurabilirler ama tercih etmezler ve oldukça ketum kişilerdir. Sevdikleri için kendilerini feda edebilirler. Karşılarında olan kişilerin gözlerinden ruh hallerini anlayabilirler.

Küçük detayları fark ederler. Hassas kişiliklerdir. Kesin tabuları yoktur. Eleştiriye açıktır ve çevresindeki insanların düşüncelerine önem verirler. Kırılgan yapıdalardır. Bulunduğu ortamı eğlendirir ve tatsızlıkları çözmeye çalışırlar.

Güçlü ve dayanıklı kişilerdir. Pozitif kişiliklerdir ve kötü olaylara dahi pozitif yaklaşmayı severler. Kendini anlamaya ve tanımaya yönelik her zaman çaba gösterirler. Uyumlu, huzurlu ve iyiliksever kişilerdir.


Evet, kişilik testi görselinde yer alan yüzü görüş şekline ait yapılan kişilik analizi bu kadardı. Bu açıklamalar size ne kadar uyuyor? Siz kişiliğiniz hakkında aslında var olan bir şeyi bilmediğinizi fark ettiniz mi?

Bir ilk! Yapay zeka, depremi 1 hafta önceden yüzde 70 doğrulukla tahmin ediyor


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.