Resimde kurtların içindeki 3 yavru kedi nerede?

kurtların içinde yavru kedi

Resimdeki optik illüzyonda bir kurt sürüsünü bariz bir şekilde görebilirsiniz. Ancak görmekte zorlanacağınız şey, görselde 3 adet yavru kedinin de yer alması. Peki siz bu 3 yavru kediyi kaç saniyede bulabileceksiniz?

Kurtlar ve yavru kediler görseline istinaden ortaya çıkartılan bu optik illüzyon testi, adeta görsel zeka sınırlarını zorlayabiliyor. Çünkü kurt görsellerinin içinde gizlenen yavru kedileri bulmak oldukça fazla uğraştırıcı olabilir.

Kurt sürüsünün içindeki 3 yavru kedi nerede?

Görsel zeka sınırlarını zorlayabilen bu optik illüzyon testinde birçok insan başarısız oldu. Çünkü kurt görsellerinin fazla olması ve yavru kedilerin ustalıkla resimde gizlenmesi, adeta zeka sınırlarını zorluyor.


Peki birçok insanın başarısız olduğu bu optik illüzyon testinde, 3 yavru kediyi kaç saniyede bulabileceksiniz?

Cevaba bakmadan önce yukarıdaki görsele tekrar bakın…

1 dakika geçmesine rağmen bulamadıysanız aşağıdaki cevaba ilerleyin.

Cevap: Kurtların içindeki yavru kedilerin yeri

Halen bulamadıysanız yavru kedilerin yerlerini aşağıdaki görselde işaretledik.

Eğer bu optik illüzyon testinde siz de başarısız olduysanız, aşağıdaki resme bakabilirsiniz.


İşte kurt görsellerinin içindeki gizli yavru kedi görsellerinin yerleri:

cevap tıkla

Bitcoin fiyatı 71 bin doları geçerek rekor kırdı!


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.