Resimde ilk ne gördün? Liderlik ve zeka kişilik testi

liderlik kişilik testi

Resimde ilk ne görüyorsunuz? Zebra mı, aslan mı, kaplumbağa mı? Vereceğiniz ilk cevap kişiliğiniz hakkında bakın neler söylüyor.

Kişilik testi ile insanların; lider olma, zeki olma ve güvenilir olma gibi çeşitli özellikleri hakkında yorumlamalar ortaya çıkartılabiliyor. Bu kişilik testinde de zeki mi yoksa lider mi olunduğu ile ilgili fikirler verilebiliyor. Üstelik tek yapılması gereken, resminde ilk hangi hayvan görselinin görüldüğünün belirtilmesi oluyor.

Kişilik testleri eğlenceli olmasının yanı sıra insanların özellikleri hakkında yorumlamalar ortaya çıkartabiliyor. Örneğin zeki olma, güvenilir olma ve lider olma gibi çeşitli konular hakkında fikirler verebiliyor. Bu kişilik testinde de zeki mi yoksa lider mi olunduğu hakkında fikirler ortaya çıkartılabiliyor.


Resimde ilk ne gördün?

Kişilik testi, tek soruya istinaden hazırlandı. İlgili soru, ‘Resimde ilk ne gördün?’ sorusu. Cevaplarda ise 3 farklı seçenek bulunuyor. Bu seçenekler; zebra, aslan ve kaplumbağa.

Kişilik testinde beklenen, ilk zebra mı, aslan mı yoksa kaplumbağa mı görüldüğünün belirtilmesi. Verilen cevaba istinaden zeki mi, lider mi yoksa hem zeki hem de lider mi olunduğu hakkında fikirler ortaya çıkartılabiliyor.

Zeki mi yoksa lider mi olunduğu hakkında yorumlamalar ortaya çıkartabilen bu kişilik testi, yüzde 100 gerçek sonuçlar vermiyor. Yalnızca fikirler elde edilmesinde yardımcı olabiliyor. Öte yandan bu kişilik testindeki fikirlere erişmek oldukça kolay. Zira testteki tek sorunun cevaplanması yeterli oluyor.


Lider ve zeki olmakla ilgili yorumlamalar ortaya çıkartabilen bu kişilik testine, aşağıdaki teste başlama resmine tıklanarak giriş yapılabiliyor. Ayrıca testteki, ‘Resimde ilk ne gördün?’ sorunun cevaplanması ile lider ve zeki olmakla alakalı verilen fikirlere erişilebiliyor.

resimde ilk

Zebra

Öğrenmeye açık ve sosyal bir insan olabilirsin. Bunun sonucunda ise birçok farklı ortamda sevilebilirsin. Öte yandan giriştiğin işlerde sorumluluktan kaçmıyor olabilirsin. Tüm bunların sonucunda ise, lider olarak görülebilirsin.

Aslan

Kendine güvenen, mücadeleci bir insan olabilirsin. Giriştiğin birçok işte zekan sayesinde başarılı olabilirsin. Öte yandan kendini geliştirmeyi seven bir insan olabilirsin. Tüm bunların sonucunda ise, zeki olarak görülebilirsin.

Kaplumbağa


Geniş bir bakış açısına sahip olabilirsin. Bu nedenle pek çok insanın göremediği detayları fark ediyor olabilirsin. Ayrıca sorumluluktan kaçmayan, kendini geliştirmeyi seven ve mücadeleci bir insan olabilirsin. Tüm bunların sonucunda ise hem zeki hem de lider olarak görülebilirsin.

Astroloji: 6 – 12 Mayıs 2024 haftalık burç yorumları


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.