Partideki hırsızı 5 saniye içinde tespit edebilir misin?

Görüntüde maske takan, eğlenen ve arkadaşlarıyla sohbet eden insanlar görülüyor. Ancak aralarında bir hırsız var. Partideki hırsızı 5 saniye içinde bulabilir misiniz?

hırsızı bul

Bir hırsızı düşündüğümüzde, daha çok olumsuz bir kişinin görünümüne odaklanırız. Bir hırsızın neye benzediğine dair bir imajımız vardır. Bunun başlıca nedeni, birçok insan karakterini anlamamızın en büyük kaynağı olan filmlerde ve sinemalarda hırsızların tasvir edilme biçimleridir.

Ancak bu resimde görüldüğü gibi tüm parti üyeleri maske takıyor ve orijinal yüzlerini kapatıyorlar. Bu durum da hırsızı tespit etmeyi oldukça zorlaştırıyor.


Hırsızı tespit etmeyi zorlaştıran başka ne var?

Yüz ifadesi eksik! Maske takılıyken kişilerin yüz ifadelerini kontrol etmek mümkün değil.

Bir hırsız genellikle insanlardan şüphe uyandıran bir bakışla görülür. Bir hırsız bulmak söz konusu olduğunda bu önemli bir tanımlama faktörüdür.

Parti, hırsız için mükemmel bir yer! Nasıl mı?

Bir hırsız her zaman şüpheli gözlerden saklanmaya çalışır. Gizli kalmak, suçluların tipik bir özelliğidir. Parti, hırsızın saklanması için doğru ortamı sağlar ve maskeler ona doğru türden bir güvenlik sağlar. Bu da hırsızın tespit edilmesini zorlaştıran bir başka faktördür.

Aşağıda yer alan cevaba geçmeden önce iyi bakın. Ayrıca küçük ipuçlarından faydalanabilirsiniz.


İpuçları: Bu hırsız kendine güvenen biri olmalı!

Tüm elverişli koşullarla, hırsızın yakalanma konusunda endişelenecek çok az şeyi var gibi görünüyor. Öyleyse, hırsızın bir yerlerde saklanmasını bekleyen köşeler arıyorsanız, bakışınızı genellikle hırsız aramayacağınız noktalara kaydırmanın zamanı geldi.

Bir hırsızı nasıl anlarsınız?

Bir hırsız genellikle bir şeyi birinden çalarken görülebilir. Böyle bir partide bir hırsızın bir şey çalması pek olası değil gibi görünüyor. Buradan çalınabilecek herhangi bir eşya görmüyoruz. Resimde yalnızca ellerinde içkileriyle parti yapan insanlar var.

Etrafta bu kadar çok insan varken, hırsızın yankesici olması muhtemeldir!


Benzer popüler içerikler:


Cevap:

Resmin tam ortasında eli başka birinin cebinde bir şeyler çalmaya çalışan hırsız var.


İşte hırsızın bulunduğu yer:

bulmaca cevabı

Astroloji: 16 – 22 Ocak 2023 haftalık burç yorumları || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram